Sık Sorulan Sorular | Website açmak | 05376272809

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?
Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.
Nasıl Ürün Satın Alırım?
Tüm ürünlerimizi ürün detay bölümünden sistem üzerinden satın al butonu yardımı satın alabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek veya iletişim bölümünden bize ulaşarak form doldurmadan satın alma yapabilirsiniz.
Ürünleri İstediğim Kadar Sitemde Kullanabilir miyim?
Tüm scriptlerimiz full açık kaynaktır. Tüm siteleriniz de sınır olmadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
Ürünlerinizi Satabilir miyim?
Tüm ürünlerimizin webmaster forumları ve benzer platformlarında satışı yasaktır. (Bunlara kendi ajans sitelerinizde dahildir. Açık açık demo sunarak satış yapamazsınız.) Fakat tüm scriptlerinizi gerçek müşterilerinize (Sanal olmayan ortamlarda) sınır olmadan kullanabilir veya satabilirsiniz.
Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?
tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.
Satın Aldığım Yazılımın Kurulumu Nasıl Yapılacaktır?
Tüm kurulumlar tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Satın alam sonrası sizinle iletişime geçilerek istediğiniz yere kurulumu ücretsiz şekilde yapabiliyoruz. Kurulumunu kendiniz yapmak isterseniz size gönderilen dosyaların içerisinde kurulum.txt dosyası ile çok basit olarak kurulumu yapabilirsiniz.
Destek İçin Ücret Ödemeli miyim?
Tarafımızdan aldığınız tüm yazılımlarda süre limiti olmaksızın her konuda desteği ücretsiz olarak alabilirsiniz. Hatta bunların yanında küçük düzenlemeleri ücretsiz olarak yapmaktayız.
Havale ile nasıl ödeme yapılır?
Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
Satın Aldığım Sistemde Değişiklik Yaptırabilir miyim?
Satışını yaptığımız her sistemde istediğiniz özellikler eklenebilmektedir. Fiyat ve zaman almak için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?
Yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.
Satın Aldığımız Ürünlerde Yıllık veya Aylık Ek Ücretler Ödeyecek miyim?
Sistemlerimiz tamamı full açık kaynaktır. O sebeple tek sefer ödeme ile ömür boyu ve sınırsız alan adında kullanım hakkına sahip olacaksınız.
Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Ödemeler Havale EFT olarak yapılmaktadır. Satın alma işlemi sonrası iletişime geçildiğinde ödeme bilgileri size gönderilecektir.